Zaj臋cia adaptacyjne dla nowych przedszkolak贸w

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, kt贸re od 1 wrze艣nia rozpoczn膮 edukacj臋 przedszkoln膮 oraz ich opiekun贸w na zaj臋cia adaptacyjne organizowane w naszym przedszkolu .Przyjazna atmosfera, ciep艂y i radosny klimat zabaw integracyjnych, muzycznych pl膮s贸w i zabaw przy udziale Rodzic贸w i r贸wie艣nik贸w u艂atwi przysz艂ym przedszkolakom przyjazn膮 adaptacj臋, poznanie towarzyszy zabaw oraz zaprzyja藕nienie si臋 z Paniami.
Do zobaczenia!

PROGRAM ADAPTACYJNY

1) 04 czerwca 2018, godz. 17.30- zebranie z Rodzicami dzieci nowoprzyj臋tych do Przedszkola, prowadzone przez p. Dyrektor Ann臋 Zakrzewsk膮, nauczycielki: Katarzyn臋 Powide艂, Katarzyn臋 Kot, Edyt臋 Dzida, Ew臋 Klimiuk oraz p. psycholog Agnieszk臋 Grzybowsk膮
(Zapraszamy Rodzic贸w bez dzieci)
2) 05 czerwca 2018, godz. 17.30- 鈥濿 sali Krasnalk贸w oraz Misi贸w bawimy si臋 weso艂o鈥
Zapraszamy do sali Krasnali oraz Misi贸w, aby dzieci:
鈥 Zapozna艂y si臋 ze swoj膮 sal膮
鈥 Wsp贸lnie pobawi艂y si臋 z r贸wie艣nikami, nauczycielkami oraz rodzicami
鈥 Otrzyma艂y sw贸j znaczek
3) 06 czerwca 2018, godz. 10.00- zapraszamy na zaj臋cia muzyczno- ruchowe prowadzone przez nauczycielki oraz instruktora zumby
4) 07 czerwca 2018, godz. 17.30- zapraszamy do naszego przedszkolnego ogr贸dka, gdzie dzieci b臋d膮 si臋 bawi艂y pod opiek膮 Rodzic贸w/Opiekun贸w
5) 30 sierpnia 2018, godz. 10.00- zapraszamy do wsp贸lnych zabaw integruj膮cych grup臋 przed rozpocz臋ciem nowego roku szkolnego
PROGRAM-ADAPTACYJNY-2018