Wolskie Pikniki Rodzinne-zaproszenie

ulotka A3 – informacja_pikniki_treść Zarząd i Rada Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zapraszają do udziału w Wolskich Piknikach Rodzinnych organizowanych przez szkoły i placówki oświatowe z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Impreza plenerowa odbędzie się 16 czerwca 2018 r. godz. 10.00 – 14.00 w 6 rejonach Dzielnicy Wola: Powązki i Młynów – Szkoła Podstawowa nr 386, ul. Grenady 16, Mirów – Szkoła Podstawowa nr 387, ul. M. Kasprzaka 1/3, Muranów.

Dyżur wakacyjny -opłaty

Opłatę za dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu w wysokości 85 zł należy przelać na konto 58 1030 1508 0000 0005 5072 2054 W tytule przelewu należy umieścić : imię i nazwisko dziecka oraz akcja letnia Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjny jest wniesienie opłaty za wyżywienie w czasie dyżuru wakacyjnego do 15 czerwca 2018r. (w każdym przedszkolu/szkole, do której dziecko zostało zakwalifikowane na dyżur). Brak uiszczenia opłaty we wskazanym wyżej.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH BOU klauzula informacyjna

Zajęcia adaptacyjne dla nowych przedszkolaków

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które od 1 września rozpoczną edukację przedszkolną oraz ich opiekunów na zajęcia adaptacyjne organizowane w naszym przedszkolu .Przyjazna atmosfera, ciepły i radosny klimat zabaw integracyjnych, muzycznych pląsów i zabaw przy udziale Rodziców i rówieśników ułatwi przyszłym przedszkolakom przyjazną adaptację, poznanie towarzyszy zabaw oraz zaprzyjaźnienie się z Paniami. Do zobaczenia! PROGRAM ADAPTACYJNY 1) 04 czerwca 2018, godz. 17.30- zebranie z Rodzicami dzieci nowoprzyjętych do Przedszkola, prowadzone przez.

„Wola – przedszkolny talent show! – odkrywamy talenty!”-zaproszenie do konkursu

Zapraszamy dzieci z wolskich przedszkoli do udziału w konkursie „Wola – przedszkolny talent show! – odkrywamy talenty!” Konkurs objęty jest Patronatem Honorowym Burmistrza Dzielnicy Wola Krzysztofa Strzałkowskiego www.wola.waw.pl Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa w załaczniku. karta zgłoszeniowa (1) regulamin konkursu (1)

Dzień otwarty w naszym przedszkolu dla nowych przedszkolaków

Szczepienia ochronne

Drodzy Rodzice prosimy o zapoznanie się z ulotką oraz prezentacją SZCZEPIENIA GAZETKA prezentacja szczepienia do przedszkoli Rodzice, Nauczyciele

Dzień otwarty w naszym przedszkolu dla nowych przedszkolaków

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w naszym przedszkolu! Szanowni Rodzice! Wasze Dziecko- będzie przedszkolakiem! Rekrutacja do przedszkola odbędzie się w terminie 02 marca do 18 marca 2018r. W niedługim czasie Dzieci staną się przedszkolakami, wkroczą w nowe środowisko. Pragniemy, by „Maluszki” przychodząc we wrześniu do naszego przedszkola radziły sobie jak najlepiej, łatwiej przebiegał ich proces adaptacji. Dlatego też gorąco zapraszamy wszystkich przyszłych Przedszkolaków wraz z Rodzicami do naszego „Baśniowego Dworku.

UROCZYSTE OTWARCIE ZMODERNIZOWANEGO OGRODU W PRZEDSZKOLU NR 93 BAŚNIOWY DWOREK NA KOLE

W dniu 29 października 2017 cała społeczność Przedszkola nr 93 „Baśniowy Dworek na Kole” w Warszawie ul. Jana Brożka świętowała otwarcie zmodernizowanego ogrodu , który został wykonany w ramach projektu Zarządu Dzielnicy Wola ze środków finansowych Dzielnicy Wola m. st. Warszawy. Swoją obecnością zaszczycił nas przedstawiciel władz oświatowych dzielnicy Wola reprezentowany przez naczelnika Wydziału Oświaty dla dzielnicy Wola Panią Mariolę Zielińską .W uroczystości uczestniczyli również przedstawiciele Rady Rodziców, przedstawiciel Firmy.

Ramowy rozkład dnia

ramowy rozkład dnia 2017-18 p93 własciwy

1 2 4 5