Rozstrzygniecie konkursu „Zabawka matematyczna”-dyplom

na strone dyplom

Obchody Światowego Dnia Przedszkolaka-podziękowanie

Projekt „Mały Kolberg w Warszawie”

Projekt „Mały Kolberg w Warszawie” realizowany jest na terenie miasta Warszawa. Koordynatorem projektu jest Fundacja Rozwoju dzieci. Projekt realizowany był w grupie dzieci 4-letnich.Celem projektu jest umożliwienie dzieciom kontaktu z żywą tradycją polskiej wsi poprzez zapoznanie z muzyką tradycyjną, śpiewem oraz tańcem.

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

Dyplom i nagroda za zajęcie I miejsca w Konkursie „Talent Woli 2017”: Dyplom za udział w konkursie „Przedszkolak sprawny i zdrowy – do zabawy zawsze gotowy”: Dyplom za zajęcie I miejsca w VIII Spartakiadzie Przedszkolaka: Wyróżnienie za udział w VI Warszawskim Przedszkolnym Przeglądzie Tanecznym: Dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie „Moja ulubiona postać z bajki”: Dyplom za zajęcie III miejsca w konkursie kulinarnym „Zdrowe wypieki”  za wypiek „Baśniowy Przysmak.

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016

Dyplom za zajęcie I miejsca dla Uli z gr. Misiów – konkurs ceramiczny „Kwiaty” Dyplom za zajęcie II miejsca w „II Warszawskim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży” Dyplom za zajęcia I miejsca w konkursie „Wola – przedszkolny talent show – odkrywamy talenty” – dla Wojtka R. z gr. I Dyplomy za udział w „II Warszawskim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży” Certyfikat – „Akademia Zdrowego Przedszkolaka” Realizacja akcji XVI „Z Janem.

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015

Przyjaciele Zippiego – dyplomy gr. III Olimpiada sportowa „Mały mistrz sportu” – wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 225 Dypolom za udział w konkursie plastycznym „Poznajemy zawody” Wyróżnienie za udział w konkursie fotograficznym „Warszawskie zabytki” Dyplomy za udział w IV Warszawskim Przedszkolnym Przeglądzie Tanecznym Dyplom dla gr. Jeżyków za udział w konkursie „Przyjaciele przyrody” zorganizowanym przez Przedszkole nr 172 Dyplomy za udział w konkursie recytatorskim „Wierszyki łamiące języki” Dyplom za zajęcie.